گالری ما

طراحی داخلی پروژه 300 مترمربعی مهندس مهدیزاده
طراحی داخلی پروژه ده واحدی لومانا در کرمان
طراحی داخلی پروژه مسکونی مهندس فرحبخش در کرمان

هرکس که علاقه ای به طراحی معماری و دکوراسیون داخلی داشته باشد میداند که راه های بیشماری برای انجام طراحی داخلی و دکوراسیون وجود دارد. در حالی که یک خانواده ممکن است به رنگ های روشن و بافت های نرم و تعداد زیادی گیاهان داخلی علاقه داشته باشند ؛ یک زوج جوان ممکن است تمایلشان به رنگ های خنثی و مینی مالیسم بییشتر باشد . دو خانه ای که در این پست آورده شده هر دو به گزینه دوم یعنی رنگ های خنثی و مینی مالیسم نزدیک است. با استفاده زیاد از رنگ های خنثی مانند خاکستری ، قهوه ای ، سفید و بژ ، طراح قصد دارد حس آرامش را انتقال دهد. میتوانید مطمئن  باشید که میتوانید از اتاقی به اتاق دیگر بروید و هر اتاق اتاق دیگر آرامتر ، تمیز تر و ساده تر باشد. در ادامه همراه باشید و ببینید که این طراحی دکوراسیون داخلی به این سبک چقدر میتواند آرامش بخش باشند.

خانه اول طراحی ساده ای دارد و زواید و لوازم غیر ضروری بسیار کمی در آن بکار رفته است.

از اتاق نشیمن شروع میکنیم . فضای اینجا به وسیله یک کاناپه بسیار بزرگ نرم و به رنگ خاکستری ، که به دیوار تکیه داده شده است تحت سلطه قرار گرفته است!

رنگ در طراحی داخلی،رنگ در دکوراسیون داخلی

در یک طراحی ساده ، میز های قهوه این چنینی ، یاد آور این موضوع می شوند که طراحی های چوبی میتواند به عنوال نقطه تمرکز و توجه باشند.

رنگ در طراحی داخلی،رنگ در دکوراسیون داخلی

نصب کردن تلویزیون زیر پیشخوان حرکتی هوشمندانه برای ذخیره فضا و خالی نگه داشتن دیوار ها می باشد.

باز بودن فضای کف خانه باعث شده که قرار دادن بطری های شراب بر روی میز ، خود به عنوان یک نوع دکور انتخاب شده باشد.

رنگ در طراحی داخلی،رنگ در دکوراسیون داخلی

رنگ های خاکستری آشپزخانه جلوه ای مدرن به اشپزخانه داده است همچنین استفاده از انواع تجهیزات و لوازم آشپزخانه را بسیار راحت و کارآمد کرده است.برای مثال استفاده از چنین پارچ های شیشه ای در این آشپزخانه خاکستری هم نشانه ای از زندگی است.

رنگ در طراحی داخلی،رنگ در دکوراسیون داخلی

این تخت سفید هم قطعه ای مرکزی از طراحی ماست و به زیبایی در رنگ دیوار ها ادغام شده است.

رنگ در طراحی داخلی،رنگ در دکوراسیون داخلی

اما خانه ی دوم که به “خانه ای بر روی تپه ” معروف است در کوکس هیون آلمان قرار دارد.

تیم طراحان شرکت معماری “کاید” این خانه را برای یک مدیر شرکت آی تی طراحی کرده است. این خانه که ۱۶۰ متر مربع زیر بنا دارد ، یک کاناپه بزرگ خاکستری  قطعه قطعه، آن را بسیار ویژه کرده است.

این کاناپه که امکان آن را دارد که بسادگی تغییر شکل پیدا کند که افراد مختلف بر روی آن بنشینند هم بسیار شیک است هم کاربردی.

رنگ در طراحی داخلی،رنگ در دکوراسیون داخلی

به علاوه ی کاناپه ، فضای بزرگ نشیمن یک شومینه مدرن و زیبا را هم در خود می بیند. ویژگی دیگر شومینه ای که در خانه قرار دارد این است که به عنوان جدا کننده فضا های مختلف به منظور های متفاوت هم عمل میکند.

رنگ در طراحی داخلی،رنگ در دکوراسیون داخلی

به منظور بالا بردن سطح زیبایی در طراحی ، ویژگی های آشپزخانه در اینجا مخفی و خارج از دید تعبیه شده اند. دیوار های خاکستری تیره کنار میروند تا سینک آشپزخانه نمایان شود در حالی که اجاق و فر در معرض دید قرار دارند. ویژگی این گونه طراحی برای اشپزخانه این است که درهم ریختگی معمولی آشپزخانه ها ، هر زمانی که صاحب خانه بخواهد به سادگی از دید پنهان میشود.

رنگ در طراحی داخلی،رنگ در دکوراسیون داخلیرنگ در طراحی داخلی،رنگ در دکوراسیون داخلی

 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *